O nas

Kim jesteśmy?

Od 2013 roku jesteśmy polskim producentem i dystrybutorem zdrowej żywności. Nasz zespół, od wielu lat związany z branżą zdrowej żywności, stale dokłada wszelkich starań, aby dostarczać na półki kuchenne najwyższej jakości produkty żywnościowe często poszukiwane przez wymagających konsumentów.

Jako jeden z wiodących polskich producentów ekologicznej żywności posiadamy certyfikat producenta EKO żywności wydany przez Ekogwarancję, jednostkę certyfikującą w Rolnictwie Ekologicznym z ramienia Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Nasze wysiłki zostały wielokrotnie docenione przez elitarne portale branżowe przyznając nam nagrody. W bieżącym roku najważniejsze dla nas wyróżnienia otrzymaliśmy za nasz produkt "Ekologiczne puree z dyni" jako Przebój FMCG 2018 w kategorii innowacyjny produkt spożywczy oraz Perły Rynku 2018 w kategorii przypraw dla naszej całej gamy naturalnych przypraw.

Co oferujemy?

W naszej ofercie proponujemy najwyższej jakości produkty ekologiczne i naturalne, w tym także produkty bezglutenowe. Wielkim powodzeniem cieszą się nasze soki bez dodatku cukru i konserwantów. Właśnie od tego asortymentu rozpoczęliśmy naszą działalność na rodzimym rynku. Kolejne kategorie produktów m.in. naturalne zamienniki cukru, mąki, produkty śniadaniowe, octy i oleje, a także zioła i przyprawy wprowadziliśmy do naszej oferty w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie konsumentów zdrowej żywności. Proponujemy także bogatą ofertę produktów wegańskich, między innymi tofu w najróżniejszych wariantach smakowych czy sole himalajskie prosto z Pakistanu.

Nasze inspiracje i aspiracje

To klienci są naszą inspiracją. Słuchamy ich uważnie, ale i też obserwujemy trendy w żywieniu, szkolimy się, wyszukujemy nowoczesnych rozwiązań i odważnie podchodzimy do wprowadzania nowych produktów. Każdy produkt jaki wdrażamy na rynek, dokładnie jest weryfikowany. Staramy się maksymalnie dopasowywać się do potrzeb konsumentów. Dzięki temu tworzymy coraz bogatszą ofertę produktów zdrowej żywności, która zdobywa serca kupujących zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Stale poszerzamy ofertę, wprowadzając innowacyjne produkty żywnościowe w atrakcyjnych cenach, z których można wyczarować w kuchni niepowtarzalne dania.

Jako zespół dbamy o każdy szczegół we współpracy z naszymi klientami i kontrahentami. Posiadamy certyfikowany zakład produkcyjny oraz profesjonalne zaplecze handlowo-logistyczne, dzięki czemu możemy tworzyć atrakcyjne oferty, a także zapewnić szybką dostawę naszych produktów do odbiorcy. Niezmiernie ważna jest dla nas edukacja społeczeństwa w zakresie żywienia i zdrowego trybu życia, dlatego nasi eksperci żywienia, na czele z dietetykiem, wspierają naszych klientów w doborze odpowiednich produktów oraz inspirują do prowadzenia zdrowego stylu życia.

Żyj zdrowo z Look Food!